Звіт про розгляд запитів на отримання публічної інформації

Звіт про розгляд запитів на отримання публічної інформації  за 1 кв. 2019 р.

Держекоінспекцією у 1 кв. 2019 року було опрацьовано 5 запитів на отримання публічної інформації. За категорією запитувачів запити надходили від інформаційного агентства журналістських розслідувань, Партії зелених України,  громадської організації та від адвоката. Дані запити стосувались проведених природоохоронних заходів та діяльності Інспекції у Миколаївській області, а саме: щодо результатів перевірок суб’єктів господарювання, що здійснюють діяльність в сфері поводження з твердими побутовами та небезпечними відходами, підприємств, що мають потужності для вирощування птиці, та інші. Запити на отримання публічної інформації розглядались відповідно до вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» з дотриманням термінів, встановлених чинним законодавством.

Звіт про розгляд запитів на отримання публічної інформації  за 2 кв. 2019 р.

Держекоінспекцією у 2 кв. 2019 року було опрацьовано 7 запитів на отримання публічної інформації. За категорією запитувачів запити надходили від Партії зелених України,  суспільно-політичного видання "НикВести", інформаційного агентства та від громадян. Дані запити стосувались проведених природоохоронних заходів та діяльності Інспекції у Миколаївській області, а саме: щодо результатів перевірок суб’єктів господарювання, що здійснюють господарську діяльність на території Миколївської області; щодо кількості опрацьованої кореспонденції Інспекцією за 2018 рік; щодо штатного складу Інспекції та інші. Запити на отримання публічної інформації розглядались відповідно до вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» з дотриманням термінів, встановлених чинним законодавством.


Звіт про розгляд запитів на отримання публічної інформації за 3 квартал 2019 року.

 Державною екологічною інспекцією у Миколаївській області протягом  ІІІ кварталу 2019 року було опрацьовано 7 запитів на отримання публічної інформації. За категорією запитувачів запити надходили від громадян, Державної екологічної інспекції України, ГО «Центр екологічної безпеки», МБО «Екологія-Право-Людина», також надійшов один адвокатський запит. Дані запити стосувалися проведених природоохоронних заходів та діяльності Інспекції у Миколаївській області, а саме: інформація щодо проведених перевірок, стосовно поводження з відходами, надання завірених копій документів, стосовно проведення щорічної інвентаризації індивідуального складу дельфінів у дельфінаріях,  тощо.  Запити на отримання публічної інформації були розглянуті відповідно до вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» з дотриманням термінів, встановлених чинним законодавством.


         Звіт про розгляд запитів на отримання публічної інформації за 4 квартал 2019 року.

Державною екологічною інспекцією у Миколаївській області протягом ІV кв. 2019 року було опрацьовано 5 запитів на отримання публічної інформації. За категорією запитувачів запити надходили від громадян, ГО «Центр екологічної безпеки», також надійшов один адвокатський запит.  Дані запити стосувалися проведених природоохоронних заходів та діяльності Інспекції у Миколаївській області. Запити на отримання публічної інформації були розглянуті відповідно до вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» з дотриманням термінів, встановлених чинним законодавством. Запити на отримання публічної інформації були розглянуті відповідно до вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» з дотриманням термінів, встановлених чинним законодавством.


                  Звіт про розгляд запитів на отримання публічної інформації за 1 квартал 2020 року.

Державною екологічною інспекцією у Миколаївській області впродовж  1 кв. 2020 року було опрацьовано  9 запитів на отримання публічної інформації. За категорією запитувачів запити надходили від громадських організацій, від фізичних осіб та від адвоката.  Дані запити стосувалися діяльності Інспекції у Миколаївській області та ін. Запити на отримання публічної інформації були розглянуті відповідно до вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» з дотриманням термінів, встановлених чинним законодавством.


Звіт про розгляд запитів на отримання публічної інформації за 2 квартал 2020 року.

Державною екологічною інспекцією у Миколаївській області впродовж ІІ кв. 2020 року було опрацьовано  11 запитів на отримання публічної інформації. За категорією запитувачів запити надходили від громадських організацій, від фізичних осіб та Інтернет-видання «Агро-юг».  Дані запити стосувалися діяльності Інспекції у Миколаївській області та ін. Запити на отримання публічної інформації були розглянуті відповідно до вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» з дотриманням термінів, встановлених чинним законодавством.


     Звіт про розгляд запитів на отримання публічної інформації за 3 квартал 2020 року

Державною екологічною інспекцією у Миколаївській області впродовж ІІІ кв. 2020 року було опрацьовано  17 запитів на отримання публічної інформації. За категорією запитувачів запити надходили від адвокатів (8), громадських організацій (2), від фізичних осіб (6) та ІА «Українські національні новини (1). Дані запити стосувалися діяльності Інспекції у Миколаївській області та ін. Запити на отримання публічної інформації були розглянуті відповідно до вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» з дотриманням термінів, встановлених чинним законодавством.

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення