Про злив нечистот на дорогу по вулиці Рибній

27 листопада 2020 року у групі Contact Center при Миколаївській міській раді у соціальній мережі Facebook розміщено інформацію щодо зливу нечистот на дорогу Миколаївським обласним збірним пунктом у Корабельному районі, який знаходиться по вулиці Рибній, 1А.

30 листопада фахівцями інспекції було здійснено виїзд за вказаною адресою. Станом на час виїзду скиду стічних вод не відбувалося, але під час огляду території було зафіксоване можливе місце їх скиду та розтікання по поверхні дороги загального користування по вулиці Рибній.

Посадовою особою Миколаївського обласного збірного пункту було повідомлено, що територією підприємства проходить напірний каналізаційний колектор МКП «Миколаївводоканал», який знаходиться у півзруйнованому стані. Під час включення колектор не може впоратися з напором, що призводить до витоку каналізаційних вод через люк на територію обласного призовного пункту з подальшим потраплянням їх до вулиці та розтіканням по рельєфу місцевості.

З метою запобігання виникненню загрози навколишньому природному середовищу, Державною екологічної інспекцією у Миколаївській області направлено листа до МКП «Миколаївводоканал», Миколаївського обласного збірного пункту та Голові адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради щодо вжиття з боку відповідальних осіб найскоріших заходів щодо проведення ремонтних робіт на каналізаційному колекторі з наданням графіку проведення ремонтних робіт, повідомлення конкретних етапів, строків їх виконання та відповідальних виконавців.

Державна екологічна інспекція у Миколаївській області дякує громадянам, небайдужим до екологічних проблем Миколаївщини, та повідомляє, що відповідно до Закону України «Про звернення громадян» ви можете звернутись до інспекції за адресою м. Миколаїв, вул. 3 Слобідська, 134. Телефон «гарячої лінії» (0512)53 58 42. Електронна адреса myk@dei.gov.ua.

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення