Встановлено факти порушення правил полювання

Тривають рейдові перевірки, які проводять державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища Миколаївської області з метою виявлення порушень правил полювання.

Так, 21 листопада, на території угідь Врадіївського мисливсько-рибальського господарства  встановлено два факти використання на полюванні собак мисливських порід без відповідних паспортів, чим порушено вимоги статті 20 Закону України «Про мисливське господарство та полювання» (забороняється полювання з мисливськими собаками, ловчими звірами і птахами без наявності на них паспорта).

Порушників притягнуто до адміністративної відповідальності відповідно до частини 1 статті 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Разом, з початку мисливського сезону, встановлено 21 факт порушення правил полювання. Державна екологічна інспекція у Миколаївській області нагадує, що порушення законодавства у галузі мисливського господарства та полювання тягне за собою дисциплінарну, адміністративну, цивільно-правову або кримінальну відповідальність згідно із законодавством України.

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення