В Арузинському районі незаконно спиляли ясени

За результатами рейдової перевірки, здійсненої державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Миколаївської області, встановлено факт пошкодження до ступеня припинення росту двох дерев породи «Ясен» у лісовому насаджені лінійного типу, яке знаходиться в балці залізничної колії в Арбузинському районі Миколаївської області.

Таким чином, порушено вимоги статті 69 Лісового Кодексу України (спеціальне використання лісових ресурсів на виділеній лісовій ділянці проводиться за спеціальним дозволом - лісорубним квитком або лісовим квитком) та статті 40 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища», яка наголошує, що використання природних ресурсів громадянами, підприємствами, установами та організаціями здійснюється з додержанням обов'язкових екологічних вимог. Відповідальність за вказане порушення передбачена статтею 105 Лісового Кодексу України.

Особи порушників встановлено, їх притягнуто до відповідальності відповідно до статті 65-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Шкода, завдана навколишньому природному середовищу, становить 7268,81 грн. Порушникам направлено претензію щодо відшкодування завданих збитків. У разі ухилення від добровільного і своєчасного відшкодування, матеріали будуть передані для розгляду в судові органи.

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення