За результатом розгляду звернення порушника притягнуто до відповідальності

У понеділок, 26 жовтня 2020 року, на «гарячу лінію» Державної екологічної інспекції у Миколаївській області надійшло повідомлення про спилювання дерев по вулиці Колодязній у місті Миколаєві.

Державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Миколаївської області здійснено виїзд на місце та встановлено, що на прибудинковій території багатоповерхового будинку №18 по вулиці Колодязній проведено обрізку 9 дерев. Робота проводилась без наявності дозвільних документів, а саме: ордеру на видалення, акту обстеження зелених насаджень та договору на проведення робіт кваліфікованим спеціалістом, чим порушено пункти 4.2 та 5.8 Правил утримання зелених насаджень в населених пунктах України.

Особу порушника встановлено, його притягнуто до адміністративної відповідальності за вчинення порушення, передбаченої статтею 153 Кодексу України про адміністративні правопорушення.   

Збитки, завдані навколишньому природному середовищу становлять  11 050 гривень.

Державна екологічна інспекція у Миколаївській області висловлює подяку громадянам, небайдужим до екологічних проблем нашого регіону та нагадує, що ви маєте змогу направити ваше звернення за адресою інспекції (54055 м. Миколаїв, вул. 3 Слобідська, 134), зателефонувати на «гарячу лінію» (0512)53 58 42, або надіслати звернення на електронну адресу: myk@dei.gov.ua.

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення