За вироком суду призначено покарання у вигляді штрафу у сумі 17 тисяч гривень за незаконну порубку

На початку  2020 року державним інспектором з охорони навколишнього природного середовища Миколаївської області в лісосмузі поблизу с. Щербані Вознесенського району Миколаївської області виявлено факт незаконного вирубування дерев породи Акація, в загальній кількості 17 дерев, без відповідного дозволу, що є порушенням ст. 69 Лісового кодексу України та ст. 40 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища».

  Загальна сума заподіяної державі шкоди склала 27069 грн. 56 коп.

  За зазначеним фактом було відкрито кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 246 Кримінального кодексу України.

 Процесуальним прокурором у кримінальному проваджені Вознесенської місцевої прокуратури Миколаївської області в інтересах держави в особі Державної екологічної інспекції у Миколаївській області, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору, на стороні позивача: Дорошівська сільська рада Вознесенського району, в порядку ст. 128 Кримінального процесуального кодексу України, звернуто позов про стягнення шкоди, заподіяної навколишньому природному середовищу внаслідок незаконної рубки лісу до Вознесенського міськрайонного суду Миколаївської області.

Вироком Вознесенського міськрайонного суду Миколаївської області особу за вчинення зазначеного правопорушення визнано винною у скоєнні злочину передбаченого ч. 1 ст. 246 Кримінального кодексу України та призначено покарання в виді штрафу в розмірі однієї тисячі неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 17000 грн. Цивільний позов у кримінальному провадженні задоволено в повному обсязі.

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення