Щодо діяльності КП ОМР «Очаків-сервіс»

На підставі звернення фізичної особи, мешканця міста Очаків, Державною екологічною інспекцією у Миколаївській області була проведена позапланова перевірка КП ОМР «Очаків-сервіс» щодо дотримання вимог природоохоронного законодавства у сфері охорони водних ресурсів.

В ході проведення перевірки було зафіксовано грубе порушення природоохоронного законодавства, встановлено, що в період з 30.11.2018 року по 02.05.2019 року водокористування здійснювалось без відповідного дозволу на спеціальне водокористування, що є порушенням  ст.ст. 44, 49 Водного кодексу України.

З метою усунення порушень природоохоронного законодавства підприємству було надано припис, від керівництва підприємства вимагалось надати на адресу Інспекції довідку щодо використання води за відповідні періоди у належних одиницях вимірювання.     

Однак, до теперішнього часу відповіді не отримано, довідку у належному вигляді не надано, що є перешкоджанням виконанню покладених на Інспекцією обов’язків з державного нагляду (контролю) за дотриманням суб’єктами господарювання вимог природоохоронного законодавства.

Інспекція звернулась до Очаківського відділу Миколаївської місцевої прокуратури №1 Миколаївської області з проханням вжити заходи щодо внесення відомостей до ЄДРДР стосовно посадових осіб КП ОМР «Очаків-сервіс» та Очаківської міської ради, в діях яких вбачаються ознаки кримінального правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 367 КК України (службова недбалість).

На теперішній час відомості внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань про вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.367 КК України та слідчим відділенням Очаківського відділу поліції ГУНП в Миколаївській області розпочато досудове розслідування.

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення