У Новобузькому районі незаконно спилили 68 дерев. Збиток становить 179911,74 гривень

До Державної екологічної інспекції у Миколаївській області надійшло звернення місцевого мешканця стосовно незаконного (без лісорубного квитка) спилювання дерев на території лісового захисного насадження, яке знаходиться на відстані 4,5 км на захід від с. Добра Воля Новобузького району Миколаївської області.

З метою реагування на звернення громадянина державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища здійснено виїзд на місце події. За результатами обстеження встановлено факт спилювання невстановленими особами до ступеня припинення росту 68 зеленоростучих дерев, у тому числі 64 дерева породи «Акація» та 4 дерева породи «Сосна».

У результаті зазначених порушень державі нанесено шкоду у загальній сумі  179 911 грн. 74 коп.

Оскільки в діях невстановлених осіб вбачаються ознаки кримінального правопорушення передбаченого частиною 1 статті 246 Кримінального Кодексу України (незаконна порубка дерев або чагарників у лісах, захисних та інших лісових насадженнях, перевезення, зберігання, збут незаконно зрубаних дерев або чагарників, що заподіяли істотну шкоду), Державною екологічною інспекцією у Миколаївській області направлено заяву про злочин до Національної поліції.

15 вересня 2020 року по даному факту відкрите кримінальне провадження.

 

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення