На території ландшафтного заказника без дозвільних документів розорено земельні ділянки

12 червня 2020 року на адресу Державної екологічної інспекції у Миколаївській області надійшло звернення, в якому повідомлялось про те, що на території об'єкту природно-заповідного фонду ландшафтного заказника місцевого значення «Черталівський» (Вознесенський район Миколаївської області) наявні факти розорювання земельних ділянок в його центральній частині без отримання дозвільних документів.

Державним інспектором з охорони навколишнього природного середовища Миколаївської області, у складі комісії, проведено обстеження на наявність самовільного використання земель на території ландшафтного заказника «Черталівський»

Факти, викладені у зверненні, підтверджено. На земельній ділянці присутня стерня зернової сільськогосподарської культури «Ячмінь», що свідчить про її використання для сільськогосподарських цілей.

Відповідно до даних Публічної кадастрової карти України, в користування зазначена земельна ділянка не надавалась.

За результатами обстеження обраховано шкоду, заподіяну внаслідок самовільного зайняття земельної ділянки.

Оскільки в діях вбачаються ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 252 Кримінального кодексу України (умисне знищення або пошкодження територій, взятих під охорону держави, та об'єктів природно-заповідного фонду), Інспекцією подано заяву про злочин до Національної поліції.

 

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення