На березі річки Висунь зафіксовано загибель водних біоресурсів

20 липня 2020 року до Державної екологічної інспекції у Миколаївській області надійшов лист Управління Державного агентства рибного господарства у Миколаївській області у якому повідомлялось, що в районі с. Любомирівка Березнегуватського району Миколаївської області, на акваторії річки Висунь, (правого притоку річки Інгулець) виявлено загибель водних біоресурсів.

З метою з’ясування обставин, державними  інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Миколаївської області, в складі комісії, було здійснено обстеження берегової смуги річки Висунь та встановлено факт загибелі водних біоресурсів на ділянці берегової смуги довжиною 150 метрів та шириною 1 метр, а саме: тарань (плітка) у кількості 5 екземплярів на 1 м2 та бичок у кількості 4 екземплярів на 1 м2.

Разом з тим, в ході здійснення обстеження було проведено опитування місцевих жителів, які повідомили, що ймовірніше за все загибель риби відбулась в результаті підйому сірководню з глибини або цвітіння фітопланктону. Поблизу вищезазначеної місцевості відсутні виробничі підприємства, порти та інші підприємства діяльність яких могла спричинити загибель водних біоресурсів. Підчас візуального огляду місці загибелі водних біоресурсів ознак потрапляння нафтопродуктів та стічних вод не зафіксовано.

З метою встановлення причини загибелі водних біоресурсів відібрано проби води та передано на дослідження до відділу інструментально-лабораторного контролю.

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення