Про стан води на пляжі "Чайка"

За інформацією, опублікованою 3 червня 2020 року у інтернет-виданнях  Миколаєва, в районі пляжу «Чайка», який розташовано у Корабельному районі міста, місцеві мешканці відзначали, що вода на поверхні Бузького лиману вздовж берегової смуги стала «густою» та забарвлена в зелений колір.

З метою реагування на вказану публікацію, Державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Миколаївської області разом зі спеціалістами відділу інструментально-лабораторного контролю здійснено виїзд на територію, вказану в публікації. Факт підтвердився:  вода мала запах водорості та яскраво-зелений колір, що властиво для літнього явища «цвітіння водойми». Загибелі біоресурсів не зафіксовано.

Фахівцями були відібрані проби поверхневої води для дослідження. За результатами вимірювань зафіксовано перевищення гранично – допустимої концентрації забруднюючих речовин для морських вод від 1,5 до 3,2 рази по азоту амонійному. Перевищень гранично – допустимої концентрації по нітритам, фосфатам, нафтопродуктам, аніонно-поверхневоактивним речовинам не зафіксовано. Вміст розчиненого кисню у воді та значення водневого показника в нормі. Наразі концентрацій забруднюючих речовин, які характерні для води, забрудненої каналізаційними стоками не зафіксовано. Лабораторні дослідження тривають. Остаточна інформація буде оприлюднена додатково.

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення