Знову про незаконні порубки

На превеликий жаль, лісові ресурси давно перетворилися на об’єкт систематичних кримінальних посягань «чорних лісорубів», що завдають масштабних збитків. Незаконна порубка дерев є одним з найпоширеніших порушень природоохоронного законодавства. Працівники Державної екологічної інспекції у Миколаївській області регулярно проводять рейди по території лісових масивів та полезахисних смуг.

За результатами спільних заходів з Арбузинським відділом поліції Братського ВП ГУНП в Миколаївській області виявлено факт порушення вимог природоохоронного законодавства, а саме незаконне пошкодження до ступеня припинення росту чотирьох дерев породи «Берест» на території Арбузинської об’єднаної територіальної  громади, в полезахисній лісосмузі,  розташованій на відстані близько 2,5 км перед селом Новокрасне Арбузинського району Миколаївської області.

Загальна сума заподіяної шкоди становить 46678,79 грн.

По даному факту порушено кримінальну справу, триває досудове розслідування.

Державна екологічна інспекція нагадує, що за незаконну порубку або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу настає кримінальна відповідальність, передбачена ст. 246 Кримінального кодексу України.

Так, незаконна порубка дерев або чагарників у лісах, захисних та інших лісових насадженнях, перевезення, зберігання, збут незаконно зрубаних дерев або чагарників, що заподіяли істотну шкоду, - карається штрафом від тисячі до тисячі п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк.

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення