Знову незаконні порубки

Державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Миколаївської області регулярно фіксуються факти незаконних порубок дерев в полезахисних лісових насадженнях на території Миколаївської області.

За результатми спільних заходів Державної екологічної інспекції у Миколаївській області та Арбузинського відділу поліції Братського ВП ГУНП в Миколаївській області виявлено факт порушення вимог природоохоронного законодавства, а саме незаконне пошкодження до ступеня припинення росту дерев породи «Ясен» та породи «Дуб» в полезахисній лісосмузі, розташованій на території земель Арбузинської об’єднаної територіальної громади Арбузинського району Миколаївської області.

Загальна сума заподіяної шкоди становить 30 038,83 грн.

По даному факту порушено кримінальну справу, триває досудове розслідування.

Державна екологічна інспекція нагадує, що за незаконну порубку або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу настає кримінальна відповідальність, передбачена ст. 246 Кримінального кодексу України.

Так, незаконна порубка дерев або чагарників у лісах, захисних та інших лісових насадженнях, перевезення, зберігання, збут незаконно зрубаних дерев або чагарників, що заподіяли істотну шкоду, - карається штрафом від тисячі до тисячі п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк.

Важливим кроком до вирішення ситуації з вирубуванням лісосмуг має бути також свідоме ставлення мешканців Миколаївщини до екологічної ситуації, до збереження земель і лісів.

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення