Захист магістерскіх робіт випускників кафедри екології у Чорноморському національному університеті імені Петра Могили

25 лютого 2019 року у Чорноморському національному університеті імені Петра Могили за головуванням заступника начальника Державної екологічної інспекції у Миколаївській області Ірини Заворотньої пройшов захист магістерскіх робіт випускників кафедри екології за освітніми програмами «Екологія та охорона навколишнього середовища» та «Екологічна стандартизація, сертифікація і управління якістю».

Тематика всіх представлених робіт актуальна і охоплює проблеми у сфері екології, охорони довкілля та збалансованого природокористування, в першу чергу для м. Миколаєва і Миколаївської області; питання функціонування соціоекосистем, стратегічної екологічної оцінки розвитку мікрорайонів, методів моніторингу екологічного стану паркових насаджень, оцінювання якості поверхневих вод, тощо.

Також тематика робіт стосувалась екологічних проблемних питань підприємств та установ, питання екологічного управління за міжнародними і європейськими стандартами.

Ірина Заворотня високо оцінила актуальність питань, включених до магістерських робіт, та різноманіття сфер, за якими виконані наукові дослідження, відзначила можливість надання атестаційною комісією рекомендацій для втілення результатів досліджень у муніципальну програму міста і області та при розробці нормативно-технічних документів підприємств і установ.


Також Ірина Заворотня запросила випускників прийняти участь у конкурсі та розпочати свою кар’єру саме в Державній екологічній інспекції у Миколаївській області з метою реалізації свого потенціалу, застосування отриманих теоретичних знань.

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення