Оголошено конкурс

Державна екологічна інспекція у Миколаївській області повідомляє, що 03 лютого 2020 року оголошено конкурс на заміщення вакантної посади державної служби категорії «В»:

  • головний спеціаліст – юрисконсульт сектору правового забезпечення – 1 посада;

  • головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції – 1 посада;

  • провідний спеціаліст відділу інструментально-лабораторного контролю - державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища Миколаївської області – 1 посада.

На Єдиному порталі вакансій державної служби НАДС https://career.gov.ua  розміщено інформацію про проведення конкурсу на зайняття посад державної служби категорії «В», умови проведення конкурсу (з зазначенням посадових обов’язків за посадою, посадового окладу та вимог до кандидата на посаду).

Одночасно повідомляємо, що кінцевий термін подачі документів на зайняття посад державної служби до 21 лютого 2020 року включно до 15 год. 30 хв.

        Конкурсний відбір кандидатів на зайняття посади державної служби відбудеться  26 лютого 2020 року в два етапи:

1) тестування,    2) співбесіда.

Перший етап конкурсного відбору «тестування» проходитиме в електронному вигляді в онлайн-режимі. Перелік тестових питань оприлюднено на офіційному сайті Національного агентства України з питань державної служби https://nads.gov.ua/ua (рубрика «тестування кандидатів на посади державної служби» - «перелік тестових питань на знання законодавства з варіантами відповідей»). Одне тестове завдання включає 40 тестових питань, які обираються автоматично із загального переліку питань на знання Конституції України, законодавства про державну службу, антикорупційного законодавства та знання спеціального законодавства.

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсі подає відповідну інформацію онлайн через Єдиний портал вакансій державної служби НАДС (career.gov.ua) за наявності електронного ключа. Для отримання ЕЦП перейдіть за посиланням https://acskidd.gov.ua/etrusted-services. За цим посиланням зазначено які документи необхідні для ідентифікації особистості  https://acskidd.gov.ua/fiz_osoba

Необхідна інформація, що подається для участі у конкурсі:

1) заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби за формою згідно з додатком 2 до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби;

2) резюме за формою згідно з додатком 21 до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, в якому обов’язково зазначається така інформація:

  • прізвище, ім’я, по батькові кандидата;

  • реквізити документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

  • підтвердження наявності відповідного ступеня вищої освіти;

  • підтвердження рівня володіння державною мовою;

  • відомості про стаж роботи, стаж державної служби (за наявності), досвід роботи на відповідних посадах;

3) заява, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, може подавати додаткову інформацію, яка підтверджує відповідність встановленим вимогам, зокрема стосовно попередніх результатів тестування, досвіду роботи, професійних компетентностей, репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

За більш детальною інформацією щодо переліку документів, процедури проведення конкурсу звертайтесь за телефоном: (0512)53-58-42, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Дзержинського, 134.

Інструкція користувача порталу вакансій https://career.gov.ua/manuals/.pdf

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення