На території Миколаївської області в межах мисливських угідь розпочалась таксація диких тварин

З метою своєчасної підготовки до сезону полювання 2020-2021 років у  мисливських угіддях розпочався щорічний облік диких мисливських тварин. У таксації задіяні представники природоохоронних органів, працівники лісової охорони та єгерська служба користувачів мисливських угідь.

14 січня 2020 року Державною екологічною інспекцією у Миколаївській області було здійснено контроль проведення обліку чисельності диких парнокопитних і хутрових мисливських тварин  на території  Доманівського району Миколаївської області. Такий контроль є обов’язковим для усіх користувачів мисливських угідь та здійснюється з метою об’єктивного контролю за використанням і відтворенням мисливських тварин на території області.

 Облік чисельності диких мисливських тварин – робота не з легких, оскільки потрібно максимально точно визначити  кількість тварин у мисливських угіддях. Є кілька способів їх облікувати: шумовим погоном, маршрутним методом та спостереженням у місцях підгодівлі.

Під час обліку визначається чисельність тварин та місця їх перебування на території господарств. На підставі результатів таксації оцінюється та планується діяльність господарств, визначаються норми відстрілу на наступний мисливський сезон, приймаються рішення про необхідність часткової або повної заборони полювання на певний вид дичини, визначається динаміка чисельності тварин.

Державна екологічна інспекція у Миколаївській області звертає увагу мисливців на те, що до початку нового мисливського сезону діятиме заборона на добування диких мисливських тварин. Недотримання встановлених термінів буде вважатися порушенням правил полювання, за що передбачено адміністративна  та кримінальна відповідальність.

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення