Зустріч зі студентами-випускниками

08 січня 2020 року відбулась зустріч заступника начальника Державної екологічної інспекції у Миколаївській області Ірини Заворотньої та начальника відділу організаційно-аналітичної діяльності, документування, контролю, взаємодії з громадськістю та ЗМІ, забезпечення діяльності Олени Василенко зі студентами-випускниками кафедри екології та природоохоронних технологій Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова.

Ірина Заворотня проінформувала випускників про можливість їх вступу на державну службу до Державної екологічної інспекції у Миколаївській області. Детально зупинилася на вимогах до осіб, що претендують на вступ на державну службу відповідно до Закону України «Про державну службу». Запросила випускників прийняти участь у конкурсі з метою реалізації свого потенціалу, застосування отриманих теоретичних знань та розпочати свою кар’єру саме в Державній екологічній інспекції у Миколаївській області, розповіла про порядок проведення конкурсного відбору на державну службу.

Ірина Заворотня детально розповіла про специфіку роботи в різних структурних підрозділах Державної екологічної інспекції у Миколаївській області. 

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення