Держекоінспекторами виявлено грубі порушення правил полювання

 

07 та 08 грудня поточного року під час здійснення державного контролю за дотриманням вимог природоохоронного законодавства в галузі мисливського господарства та полювання державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Миколаївської області було встановлено факти грубого порушення правил полювання на території мисливських угідь ТОВ «МРГ Первомайського району».

В обході №5, розташованому на території Лисогірської сільської ради  безпосередньо біля с. Лиса Гора виявлено двох громадян, та в обході №3, розташованому на території Кам`яномостівської сільської ради  біля с. Кам`яний Міст – одного громадянина, які проводили полювання з порушенням вимог чинного законодавства, при відсутності документів, які дають право на полювання відповідно до статті 14 Закону України «Про мисливське господарство та полювання» (посвідчення мисливця, разова відстрільна картка на полювання фазана, дозвіл на добування мисливських тварин, щорічна контрольна картка обліку добутої дичини або запис в ній про дату та місце полювання, дозвіл на вогнепальну мисливську  зброю та паспорт на собаку).

 

В результаті порушниками незаконно добуто 3 особини фазана. Згідно розрахунків Інспекції, здійснених на підставі Такс для обчислення розміру відшкодування збитків,  завданих унаслідок порушення законодавства в галузі мисливського господарства та полювання (крім видів, занесених до Червоної книги України), затверджених наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України та Міністерства екології та природних ресурсів України від 19.06.2017 №301/222, загальний розмір завданих державі збитків склав 6000,0 тис. грн. (по 2000,00 грн. за кожну особину).

Матеріали щодо вказаних фактів правопорушення надіслані до Первомайського міськрайонного суду Миколаївської області для прийняття рішення щодо притягнення винних осіб до адміністративної відповідальності. Незаконно добута продукція полювання вилучена та передана на зберігання до прийняття судового рішення.

Звертаємо увагу громадян, що відповідно до ст. 23 Закону України «Про тваринний світ», ст. 14 «Про мисливське господарство та полювання», документами, які дають  право  на полювання  є:

-  посвідчення мисливця;

- щорічна контрольна картка обліку добутої  дичини  і  порушень правил полювання з відміткою про сплату державного мита;
- дозвіл на добування мисливських тварин (ліцензія, відстрільна  картка,  дозвіл  на  діагностичний  та селекційний відстріл тощо);;
- відповідний   дозвіл   на   право  користування  вогнепальною  мисливською  зброєю у разі її використання;
- паспорт  на  собак  мисливських  порід, інших ловчих звірів і птахів  у  разі  їх використання під час полювання.
      Зазначені документи   мисливець  зобов'язаний  мати  під  час здійснення полювання,  транспортування або  перенесення  продукції полювання   і   пред'являти   їх  на  вимогу  осіб,  уповноважених здійснювати  контроль  у  галузі  мисливського   господарства   та полювання

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення