Увага! Оголошено конкурс!

          Державна екологічна інспекція у Миколаївській області повідомляє, що 11 грудня 2019 року оголошено конкурс на заміщення вакантної посади державної служби категорії «В»:

-      головний спеціаліст відділу організаційно-аналітичної діяльності, документування, контролю, взаємодії з громадськістю та ЗМІ, забезпечення діяльності на час перебування основного працівника по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку – 1 посада.

На Єдиному порталі вакансій державної служби НАДС https://career.gov.ua  розміщено інформацію про проведення конкурсу на зайняття посад державної служби категорії «В», умови проведення конкурсу (з зазначенням посадових обов’язків за посадою, посадового окладу та вимог до кандидата на посаду).

Одночасно повідомляємо, що кінцевий термін подачі документів на зайняття посад державної служби 17 грудня 2019 року включно до 17 год. 00 хв.

Конкурсний відбір кандидатів на зайняття посади державної служби відбудеться 19 грудня 2019 року в два етапи:

1) тестування,    2) співбесіда.

Перший етап конкурсного відбору «тестування» проходитиме в електронному вигляді в онлайн-режимі. Перелік тестових питань оприлюднено на офіційному сайті Національного агентства України з питань державної служби https://nads.gov.ua/ua (рубрика «тестування кандидатів на посади державної служби» - «перелік тестових питань на знання законодавства з варіантами відповідей»). Одне тестове завдання включає 40 тестових питань, які обираються автоматично із загального переліку питань на знання Конституції України, законодавства про державну службу, антикорупційного законодавства та знання спеціального законодавства.

 

Необхідні інформація, що подається для участі у конкурсі:

1) заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби за формою згідно з додатком 2 до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби;

2) резюме за формою згідно з додатком 21 до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, в якому обов’язково зазначається така інформація:

·       прізвище, ім’я, по батькові кандидата;

·       реквізити документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

·       підтвердження наявності відповідного ступеня вищої освіти;

·       підтвердження рівня володіння державною мовою;

·       відомості про стаж роботи, стаж державної служби (за наявності), досвід роботи на відповідних посадах;

3) заява, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, може подавати додаткову інформацію, яка підтверджує відповідність встановленим вимогам, зокрема стосовно попередніх результатів тестування, досвіду роботи, професійних компетентностей, репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

За більш детальною інформацією щодо переліку документів, процедури проведення конкурсу звертайтесь за телефоном: (0512)53-58-42, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Дзержинського, 134.

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення