Незаконне спилювання дерев у сквері «Миколаївський»

До Державної екологічної інспекції у Миколаївській області на «гарячу лінію» 25 листопада надійшло звернення громадян щодо знесення дерев на території скверу «Миколаївський» у Інгульському районі м. Миколаєва. Подія спричинила обурення місцевих жителів, які вийшли у сквер з метою захисту дерев та протидії свавіллю підрядників.

Державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища, які прибули на місце з метою встановлення правомірності спилювання дерев, було зафіксовано факт видалення дерев ТОВ «Техно-Дім Груп» згідно договору, укладеного з Департаментом ЖКГ Миколаївської міської ради, без наявності дозвільного документу – ордеру на видалення зелених насаджень. Актом обстеження зелених насаджень передбачено знесення у сквері сухих, аварійних дерев, проте наразі ідентифікувати дерева, які підлягають видаленню, не виявляється можливим, оскільки вегетаційний період дерев закінчився. При обстеженні зелених насаджень, яке відбувалося у вересні, сухі дерева, які підлягають знесенню, не були помічені. Тому мало місце спилювання дерев, не зазначених у акті.

Інспекторами складено протокол про адміністративне правопорушення на директора підприємства, яке здійснювало спилювання дерев, за ст. 153 КУпАП та розраховано розмір шкоди, заподіяної внаслідок знищення зелених насаджень. Оскільки заподіяна шкода є значною, матеріали справи направлені до слідчого управління ГУ Національної поліції в Миколаївській області для відкриття кримінального провадження.

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення