Інтерактивна мапа сміттєзвалищ

Статистика свідчить, що звичайна сім’я викидає щоденно в середньому 5 кг сміття. За підрахунками екологів, Україна накопичила 54 млн кубометрів відходів. Щороку вони поповнюються на 15 млн тонн.

Тільки офіційні звалища займають територію в 43 тисячі квадратних кілометрів, а це – площа Данії. А скільки в нашій країні стихійних звалищ?

Миколаївська область долучена до електронного сервісу «Інтерактивна мапа сміттєзвалищ»: ecomapa.gov.ua, який був створений для проведення оперативної інвентаризації всіх наявних сміттєзвалищ в Україні, як санкціонованих, так і стихійних, та нанесення інформації про них на інтерактивну мапу з геолокаційною прив’язкою та фотоматеріалами для оперативного реагування на інформацію населення про несанкціоновані звалища з метою їх негайної ліквідації.

З даного приводу в звітному періоді Державною екологічною інспекцією у Миколаївській області було розглянуто та опрацьовано 54 звернення громадян, які надійшли за допомогою електронного сервісу «Інтерактивна мапа сміттєзвалищ». За результатами розгляду даних звернень органам місцевого самоврядування та державним адміністраціям надавались приписи щодо ліквідації несанкціонованих та неконтрольованих звалищ відходів.

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення