Позов Інспекції задоволено

Державна екологічна інспекція у Миколаївській області вже повідомляла про задоволення 27 вересня 2019 року Миколаївським окружним адміністративним судом м. Миколаєва  позову та застосування заходів реагування у сфері державного нагляду  до ТОВ «Аве Протеміл», в саме: зупинення виробництво, що пов’язано з утворенням та поводженням з відходами, до усунення порушень.

У продовження цієї теми повідомляємо, що 24 жовтня 2019 року Миколаївським окружним адміністративним судом м. Миколаєва задоволено позов Державної екологічної інспекції у Миколаївській області та вирішено застосувати заходи реагування у сфері державного нагляду до вказаного підприємства - зупинити виконання робіт з експлуатації стаціонарних джерел викидів до отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря.

ТОВ «Аве Протеміл» під час використання обладнання по переробці шкіряного виробництва для виготовлення білково-жирової добавки «Продикон» за допомогою обладнання «Прес екструдер (черв’ячний прес)», «Гідравлічний прес екструдер (Черв’ячно – гідравлічний прес)», «Дробарка ДКУ 2» – здійснює викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря, що є порушенням статей 10, 11 Закону України «Про охорону атмосферного повітря» та статті 51 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища». Підприємством не визначено та не проведено інвентаризацію об’єктів, що здійснюють викиди в атмосферне повітря. Дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря, господарством не розроблявся та за період 2016 – 2019 років не отримувався.

Згідно з частиною п'ятою статті 4 Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності», виробництво (виготовлення) або реалізація продукції, виконання робіт, надання послуг суб’єктами господарювання можуть бути призупинені виключно за рішенням суду. Оскільки господарська діяльність підприємства пов'язана із порушенням вимог і умов до викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря, Держекоінспекція у Миколаївській області, з метою зупинення виконання робіт з використання стаціонарних джерел забруднення без належного дозволу, звернулася з позовом до суду.

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення