ХІІ Миколаївські міські екологічні читання

З 31 жовтня проходять ХІІ Миколаївські міські екологічні читання «Збережемо для нащадків». У читаннях беруть участь представники влади, підприємств, навчальних закладів, громадськість та всі зацікавлені у темі екології. Цього року темою читань є «Європейські напрямки екологічного розвитку міста Миколаєва та інших міст України».


У ході читань учасники отримали інформацію про історію благоустрою Миколаєва та стан природного навколишнього середовища нашого міста та регіону, обговорили проблеми та перспективи розвитку міста з точки зору благоустрою та захисту й збереження природного навколишнього середовища.

Державна екологічна інспекція у Миколаївській області винесла на обговорення тему «Функціонування сміттєзвалищ в Україні. Результати заходів державного (нагляду) контролю у сфері поводження з відходами на території Миколаївської області», в який відзначила, що Україна входить в число країн з найбільш високими абсолютними обсягами утворення та накопичення відходів. За різними оцінками, в Україні 4-7% території завалено сміттям. Відходи, розміщені на звалищах, чинять негативний вплив на атмосферне повітря, поверхневі і підземні води, грунт. Основні проблеми при експлуатації сміттєзвалищ пов'язані як з розміщенням ТПВ на не призначених для цього ділянках, так і з порушеннями технології експлуатації.

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення